ماجرای سرقت اینترنتی مهمان ازمیزبان

مردم سالاری نوشت: سرهنگ «محمد نور بخش « در تشریح این خبر گفت: با مراجعه شهروندی مال باخته به پلیس فتا و اظهار وی در خصوص برداشت غیر مجاز و بدون اطلاع از حساب بانکی پس از ثبت اظهارات شاکی و تشکیل پرونده رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس فتا شهرستان قرار گرفت.

هتل بومگردی یزد

وی بیان کرد: ماموران پس از تحقیقات و بررسی تراکنش های بانکی شاکی و جمع آوری مستندات و مدارک، متهم را شناسایی وهماهنگی لازم در خصوص دستگیری وی انجام گرفت. 

فرمانده انتظامی شهرستان چابهار اظهار داشت: پس از حضور متهم در پلیس فتا وی به بزه ارتکابی خود معترف و عنوان کرده که بنده که از نزدیکان شاکی می باشم ،و در مهمانی که در منزل شاکی بودم با شگرد خاص اعتماد وی را به خودم جلب کرده و میزبان کارت بانکی خود را در اختیار من قرار داد، من هم با سوء استفاده از اعتماد وی با اختصاص دادن رمز دوم به دفعات متعدد اقدام به خرید اینترنتی و همچنین پرداخت قبوض می کردم .

سرهنگ نور بخش درپایان با اشاره به اینکه متهم با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی گردید خاطر نشان کرد: فرصت طلبان همواره در کمین افراد ناآگاه قرارداشته و از کوچکترین فرصت ها نهایت بهره را می برند دراین راستا توصیه می شود شهروندان گرامی همواره با تغییر رمز دوم کارت بانکی بصورت مستمر، خود را درمقابل چنین تهدیداتی ایمن کنند.

کیس صنعتی استوک

منبع

شما احتمالا این مطالب را نیز دوست دارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *