سریع ترین دونده جهان طرفدار کدام تیم و بازیکن فوتبالی است؟

تابناک نوشت: یوسین بولت دو روز پیش (یکشنبه) به اولین دونده تاریخ تبدیل شد که در دوی ۱۰۰ متر المپیک سه مدال طلا کسب کرده است. او که امیدوار است هت‌تریک کسب مدال طلا – کاری که در المپیک‌های ۲۰۰۸ پکن و ۲۰۱۲ لندن انجام داد – را در ریودوژانیرو نیز تکرار کند، این روزها خودش را برای کسب مدال طلای دوی ۲۰۰ متر آماده می‌کند.

هتل بومگردی یزد

این دونده جاماییکایی در گفت‌وگو با رادیو کوپه اسپانیا، راجع به مدال طلایی که به‌تازگی کسب کرده است، گفت: به‌خاطر کسب یک مدال طلای دیگر در بازی‌های المپیک احساس خارق‌العاده‌ای دارم. این مدال طلا برای من بسیار مهم است. اکنون احساس غرور می‌کنم و بسیار خوشحالم. از همه کسانی که از من برای کسب این مدال حمایت کردند تشکر می‌کنم و می‌گویم که با حمایت آنها می‌توانم به عملکرد خوبم ادامه دهم.

بولت در پایان در پاسخ به این سؤال که طرفدار کدام تیم باشگاهی فوتبال دنیاست، اظهار داشت: قطعاً طرفدار رئال مادرید هستم. این تیم را دوست دارم، چون کریستیانو رونالدو در آن بازی می‌کند.

روابط دوستانه بولت و رونالدو از چند سال پیش آغاز شد و این دو چند جلسه هم در کنار هم تمرین کردند و مهارت‌های‌شان را به یکدیگر آموزش دادند.

کیس صنعتی استوک

منبع

شما احتمالا این مطالب را نیز دوست دارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *